O nás

Už od roku 2019 sa KFIT zameriava na lokálnu výrobu kvalitného športového oblečenia a doplnkov. 

Za firmou stojíme my, team KFIT. Partia mladých ľudí, ktorí milujú šport, cestovanie a turistiku a chcú robiť niečo, čo dáva v dnešnej uponáhľanej dobe zmysel. 

Náš cieľ? Podeliť sa o svoju lásku k aktívnemu životnému štýlu s ostatnými. 

KFIT je tak pre nás splnenie životného sna.

Silná značka pre silných ľudí.

Aj keď sme už túlaním po svete prechodili nejedny pohoria, stále sa pokaždé radi vraciame domov, do srdca Európy, na Slovensko. Preto tu navrhujeme aj šijeme oblečenie z kvalitných talianskych látok, a naše výrobky potom hrdo predávame v štyroch európskych krajinách.

Čo vyjadruje naše logo?

Naše logo je našim erbom, našou zástavou. Z dvoch jednoduchých línií sa pri troche fantázie vylúpnu nohy v behu. Čo pre nás znamená?

Pohyb, činorodosť, a tiež to, že najďalej ťa v živote donesú vlastné nohy. 

 

 

Prečo “KFIT”?


Naše meno - KFIT, alebo tiež Klotinkfit - vychádza z názvu našej sesterskej značky klotink.com, ktorá nad nami, rovnako ako každá správna staršia sestra, od začiatku držala svoje ochranné krídla. Teraz už ale obe značky fungujú

samostatne, a my sa tak môžeme do ďalších dobrodružstiev rozbehnúť už dočista po vlastných.

 

 

Prečo si vybrať práve nás?

KFIT, to je pre nás “K” ako “Kvalita”, do ktorej dávame celé srdce.

Rovnako ako bežec občas zakopne na štarte dôležitého závodu, tak ani my nie sme dokonalí a už za sebou máme nejaké tie pády, ako je napríklad nevhodne zvolená látka či šijacia dielňa. Nakoľko sa ale chybami človek učí, tak aj my neustále pracujeme na vylepšení našich designov aj technologií a každý čiastkový neúspech berieme ako výzvu.

“Tak ešte raz a lepšie!”, povedali sme si a vydali sa priamo do Talianska,do krajiny známej tými najlepšími funkčnými látkami. Vybrali sme tu pre vás tie najkvalitnejšie, z ktorých šijeme dodnes.

S rovnakým elánom sme sa vrhli aj do hľadania tej najlepšej šijacej dielne, vďaka ktorej máme teraz možnosť spolupracovať s ľuďmi , ktorí svoju prácu robia dobre, kvalitne, na čas a s láskou.

 

A pretože veríme, že vyššie sa môžeme posúvať hlavne vďaka konštruktívnej kritike, tak pri posudzovaní kvality našich výrobkov pre nás veľkú rolu hrajú aj vaše podnety. Všetko dôkladne preberáme s naším interným tímom a aj vďaka vašim nápadom tak neustále pracujeme na zlepšovaní kvality nášho oblečenia.

Tak len sem s recenziami, nech už sú plné slniečka, či s nejakým tým mrakom na obzore.

 

Prečo a komu pomáhame?

V Klotinku sa radi delíme o radosť s ostatnými, to už o nás viete. A nie je väčšia radosť, než môcť niekomu pomáhať.

Aktuálne podporujeme detské kardiocentrum a našim cieľom je pre tamojších pacientov vybrat 25 tisíc Euro. K tomu nás inšpiroval najmladší člen nášho tímu (syn nášho zakladateľa Daniela), ktorý sa sám do detského kardiocentra dostal, a ktorý aj vďaka starostlivosti obetavých doktorov a sestričiek všetko krásne zvládol.

Vtedy sme dostali nápad začať pomáhať organizáciam, ktoré tak na oplátku môžu lepšie pomáhať tým najzraniteľnejším a tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Začíname detskym kardiocentrom a budeme pokračovať v podpore ďalších podobných projektov.

Naša spoločná cesta len začína.

 

Za celý KFIT tím vám, našim zákazníčkam a zákazníkom, chceme zo srdca poďakovať, pretože bez vás by sme tu doslova a do písmena neboli. 

 

Je to práve vaša podpora a vaša dôvera, ktoré nás neustále ženú vpred… a späť ani krok!