About us

2015

Všetko začalo v roku 2015, kedy naša značka vznikla. Zo začiatku, sme ako vtedy mnoho značiek vyrábali všetky produkty z polotovarov. V našich začiatkoch sme nemali veľa skúsenosti, ale podstatné bolo, že sme vedeli čo chceme. A už od začiatku sme si išli za svojím. Časom vznikali u nás ojedinelé kúsky, ktoré boli konečne ušité v našej malej dielni v Ilave. Konečne sme sa trošku posunuli, a náš sortiment s produktami šitých u nás rástol.

2017

V roku 2017 sme začali vyrábať oblečenie špeciálne pre ženy. Taktiež sme začali šiť produkty v našej novej dielni v Piešťanoch. Tu sa začala naša cesta v podporovaní Slovenskej výroby. Čo sa dalo, sme ušili u nás v Piešťanoch. Samozrejme nedali sa šiť všetky naše produkty na Slovensku, vzhľadom na vysokú výrobnu cenu. Pomaly ale isto sme sa posúvali. Aj vďaka vám.

2018

V roku 2018 prišiel zlom. Rapídne sme sa rozšírili, začali predaj do dalších EU krajín, a museli sme sa presťahovať do nových priestorov a nabrať nových ľudí. V tomto období bolo u nás vyše 80% produktov ušitých na Slovensku

2019

Začala nás otravovať myšlienka znovu vyrábať oblečenie aj pre mužov a takisto rozšíriť naše obzory aj v trošku inom, no veľmi podobnom odvetví. Založili sme sesterskú značku KFIT so športovým oblečením, ktorá vyrába všetky produkty iba na Slovensku a to vrátane materiálov, ktoré pletieme v Drietomej. V tomto roku už sme aktívne predávali do štátov Slovensko, Česká republika, Rumunsko a Chorvátsko.

2020

Spúšťame kompletne nový web a rozširujeme novú značku KFIT®. Vďaka vám všetkým, sa môžeme posúvať ďalej, podporovať Slovenskú výrobu a plniť si naše sny. Naše oblečenie nie je len o logu na mikine. Je o tom vyjadriť samých seba a žiť s nami spoločný lifestyle. Sme zástancovia toho aby si život žil naplno a nie len prežíval.

Aktuálne vyrábame 90% našich produktov u nás na Slovensku a do dnešného dňa u nás nakúpilo viac ako 30 000 zákaznikov.

Ďakujeme.

We use cookies for your convenient purchase. By browsing the website, you are confirming that you are familiar with what cookies are and how you can reject them. I agree.